Novinky‎ > ‎

RE proběhla...

přidáno: 26. 3. 2010 14:24, autor: Helča Přibylová

Dne 26. 3. 2010 proběhla RE
, která mimo jiné schválila změny Stanov a Vnitřního řádu Eldoráda (budou po korektuře k dispozici na tomto webu i webu www.eldorado.cz) a zvolila ÚNE - Helču Přibylovou. Zápis z RE je dostupný zde na webu mezi Zápisy a dokumenty.

Tímto bych chtěla veřejně poděkovat všem, kteří se RE zúčasnili, věnovali čas a energii a odvedli kus práce! A taky trochu poetičtěji v návaznosti na má slova z programového prohlášení (která můžete najít i zde na webu mezi Zápisy a dokumenty) - přispěli drobnými ale významnými stavebními kameny na naší "cestě k Eldorádu"!

Současně ale musím dodat, že mě velmi mrzí absolutní neúčast dokonce dvou středisek, o které bohužel nedokázala ani dopředu informovat nebo omluvit ji... RE tedy jednala o významných záležitostech jako je změna Stanov a VŘE v souladu se Stanovami až na druhý pokus díky neusnášeníschopnosti RE.
Nakonec k této skutečnosti předávám vzkaz od Dalibora Náči Vícha, který mě požádal o možnost vyjádřit se prostřednictvím tohoto webu: "Nestálo by za to, abysme zrušili Eldorádo?"

Já pevně věřím, že nestálo, že Eldorádo i přes současný nepříznivý stav smysl má, žije a dál žít bude! Aneb 'krize je nejen nebezpečím, ale také dobrou příležitostí' (interpretace čínského znaku pro krizi). Tedy záleží na nás, jak s ní naložíme...


Helča Přibylová, ÚNE
Comments